Nepovoleno

Workshop pro mladé lidi se společností Oriflame

V našich stories jsme s Vámi sdíleli pár střípků z úžasné návštěvy DD Tuchlov, kam se NFVK vydalo společně s Oriflame. Ve spolupráci s nimi jsme dětem uspořádali zajímavý workshop o emocích, finanční gramotnosti, pohovorech, sebelásce a sebevědomí. Děti se například dozvěděly, jak nejlépe ventilovat svoje emoce, jak moc důležité je se objímat, proč je důležité umět odpustit a jak velkým krokem je být pozitivní a umět se pochválit i nahlas.
Všechna zmíněná témata jsou pro děti velmi důležitá. My jsme moc rádi, že můžeme ve spolupráci s Oriflame děti z dětských domovů o důležitých tématech vzdělávat. Mimo jiné se děti z DD Tuchlov také dozvěděly podrobnosti o našem projektu Restart, že setkání se školenými průvodci probíhají na dobrovolné bázi, kdo průvodci jsou a že se na nás mohou obrátit ideálně již před odchodem z dětského domova.
Moc děkujeme všem, kteří nám umožňují tuhle skvělou práci pro děti z dětských domovů dělat a děkujeme Oriflame za jejich podporu NFVK a spolupráci při Workshopu.

Leave a comment

Napiš nám >>