Nepovoleno

Kontakt

KONTAKTY

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na email: info@nfvk.cz

Nadační fond Veroniky Kašákové

Radniční 3401
434 01 Most
IČ: 05110254
Bankovní spojení: 2113124252/2700

Datová schránka: qmqc6bn

 

 

 

 

Organizace nadačního fondu

Veronika Kašáková

ZAKLADATELKA NADAČNÍHO FONDU

Veronika Kašáková

Eva Juščáková, DiS.

ZÁSTUPCE VERONIKY KAŠÁKOVÉ

Eva Juščáková, DiS.

Jan Sedláček

Dobrovolník - tvorba videomateriálů

Jan Sedláček

Průvodci

Vít Šrámek

Průvodce

Vít Šrámek

737264884

vit.sramek@leadershipcoach.cz

http://www.leadershipcoach.cz

Vít se při své práci s klienty soustředí na to, aby si sami dovolili prožívat svůj život naplno a jednali v souladu s tím, čemu sami věří a co je pro ně důležité. A to včetně všech důsledků, díky čemuž přebírají vládu nad svým životem. Vít pracuje s jednotlivci i s týmy. Má praxi nejen v koučování a facilitaci, ale dříve pracoval ve velkých mezinárodních společnostech na manažerských pozicích v oblasti prodeje, péče o zákazníky a marketingu. Ve svém volném čase se věnuje argentinskému tangu.

Zuzana Švagrová

průvodce

Zuzana Švagrová

Denisa Robins

průvodce

Denisa Robins

Jana Hemelíková

průvodce

Jana Hemelíková

Petra Hanková

průvodce

Petra Hanková

Ing. Jana Svobodová

průvodce

Ing. Jana Svobodová

Michaela Marková

průvodce

Michaela Marková

Andrea Kuruczová

průvodce

Andrea Kuruczová

775061184

andrea.kuruczova@zacitzit.cz

https://zacitzit.cz

Andrea při své práci vychází z hodnot koučinku, že člověk je ve své podstatě svobodný ve svém rozhodování a ve svých volbách, nese zodpovědnost za svůj život a své činy a má vždy možnost své chování změnit.

Působí také jako koučka ve společnosti Restart Life s.r.o. a jako osobní asistent v zapsaném spolku Hewer, z.s.

Motto: „Život je cesta, která začíná prvním krokem, který můžeme udělat v každé fázi svého života.“

Mgr. Daria Heřmanová

průvodce

Mgr. Daria Heřmanová

603 501 572

daria.h@email.cz

www.dariahermanova.cz

Mgr. Daria Heřmanová, *1976 v Praze, matka dvou dcer, speciální pedagožka, bývalá teta z dětského domova a nyní učitelka na ZŠ.

Žena zabývající se zážitky mezi nebem a zemí, která se s potřebou pomáhat a touhou poznat a pochopit již narodila….

Při práci s lidmi hlavně pamatuje na to, že každý člověk je originál, a tak i pomoc každému je ryze individuální.

Motto: Vše se dá změnit, jen musíš doopravdy chtít. A to především sám sebe….

Míša Turjančíková

průvodce

Míša Turjančíková

605968620

kouc@kestesti.cz

www.kestesti.cz

Jsem životní optimistka, propagátorka sebe-lásky, sebe-vědomí a pozitivního přístupu k životu, koučka a průvodce dětí z dětských domovů pod NFVK. Všichni chceme a můžeme být šťastní. Jako koučka pomáhám svým dospělým i dětským klientům najít jejich cesty Ke štěstí v osobním i pracovním životě. Koučuji a přednáškuji v Ústeckém a Plzeňském a Středočeském kraji.

Šárka Bystroňová

průvodce

Šárka Bystroňová

Karel Hašler

průvodce

Karel Hašler

Veronika Petrová

průvodce

Veronika Petrová

Paula Fassati

průvodce

Paula Fassati

Tereza Bystroňová

průvodce

Tereza Bystroňová

Barbora Konečná

průvodce

Barbora Konečná

Daniel Trpák

průvodce

Daniel Trpák

605900572

dan@aumakua.cz

www.aumakua.cz

Vystudoval jsem Sportovní Gymnázium a Management Lidských Zdrojů, vyhrál Mistrovství ČR v atletice a vedl lidi z různých částí světa.

Mám zkušenosti z reklamy (Manažer Ogilvy&Mather), vedl obchodní tým agentury Contech a jako Group Stores Director měl na starosti strategii, provoz a tým o 300 lidech, pro společnost ZOOT.

Život je pro mě nekonečným dobrodružstvím, každý den se učím a každý den je jiný. Věřím v neomezenou sílu lidské mysli a v to, že dispozice, které jsme si na svět přinesli, jsou k dispozici pro nás, pro naplnění osobního snu a záměru. Vždy záleží jen na nás samotných, na tom, jak na ně nahlížíme. Vždy si můžeme vybrat, černá – bílá a přesto nic není nikdy černobílé. Miluju humor, lehkost, lidi, vesmír, sport a nepřetržitou možnost seberealizace a volby.

Všichni jsme učitelé stejně jako žáci, život je dar a nekonečný potenciál.

Ondřej Halama

průvodce

Ondřej Halama

773769788

ondra@aumakua.cz

www.aumakua.cz

Vystudoval jsem SOŠ Elektrotechnickou v Jičíně, svou odolnost otestoval u vojenské brigády rychlého nasazení a dodnes poměřuji svou kondici při vytrvalostních sportech.

Mám zkušenosti z reklamy (obchod v Union Apex), dřevozpracujícího průmyslu (JILOS HORKA) jako účetní a dispečer, následně vedl nákup, manipulační sklad, logistiku a obchod. V posledních 4 letech jsem vedl obchodní tým největšího online obchodu s módou v Čechách (ZOOT).

Koučinku jsem se rozhodl věnovat, protože v něj věřím. Věřím v to, že nejen napomáhá splnit si své životní cíle, měnit návyky, uzdravit se, zlepšit vztahy, ale zejména nám pomáhá naučit se řídit svůj život dle našich nejniternějších představ. Realizace našeho životního záměru, poslání je obvykle doprovázena pocitem obavy a nejistoty a pokud nemáme dostatek energie udělat první krok, obvykle pouze představami zůstane. Důležitá je první pozitivní zkušenost. Jakmile jednou zažijete na vlastní kůži ten pocit, že opravdu vše, co v životě chcete mít nebo zažít, je možné, tak postupně strach z nového, z neúspěchu, z nejistoty, který všichni máme, začne opadat. Nahradí jej důvěra v sebe sama, v život, ve vše, co vás na každém novém kroku obklopuje.

Mám rád život, rád jej tvořím a těší mě být průvodcem každému, kdo se rozhodl na dobrodružnou cestu vnitřního uspokojení vstoupit 🙂

SUPERVIZOŘI

Libor Širůček

Supervizor

Libor Širůček

Vystudoval vychovatelství na VOŠ, učitelství na TF JCU a speciální pedagogiku na PF UK. Je absolventem psychoterapeutického výcviku SUR, výcviku rodinné a párové terapie a výcviku supervize. Pracoval jako učitel na ZŠ, VOŠ Pedagogické, učil a koordinoval chod ve Sluneční škole v Himaláji a deset let pracoval v Diagnostickém ústavu pro mládež. Dlouhodobě se věnuje realizaci volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti i dospělé, terapeutické práci a supervizi. Je ředitelem Dětského domova v Moravské Třebové.

Viktor Vanžura

supervizor

Viktor Vanžura

Mám rád radost ze života, pracovní entuziazmus, mladistvé nadšení, ale hlavně pomoc těm, kteří ji doopravdy potřebují. A právě tohle všechno se mi spojilo u Veroniky a Lucie, které mě oslovily, zda bych přijal roli supervizora jejich týmů. Nebylo tedy nad čím váhat.

Celoživotní profesí jsem speciální pedagog, téměř čtvrt století pracuji na různých pozicích v diagnostickém ústavu, což je zařízení, kam přicházejí ohrožené děti rozhodnutím soudu a my se snažíme získat co nejvíce informací, aby se mohly vrátit v ideálním případě domů, popřípadě do dětského domova či dětského domova se školou. Momentálně desátým rokem zastávám pozici ředitele Dětského diagnostické ústavu a střediska výchovné péče v Plzni. I vzhledem ke znalosti problematiky, kterou se NFVK zabývá, mně má role supervizora v projektu přišla prospěšná.

Absolvoval jsem magisterské studium speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a pod hlavičkou stejné univerzity dlouhodobý sebezkušenostní výcvik v integrativní skupinové psychoterapii, dále výcvik v mediacích a v neposlední řadě výcvik supervizní. Jsem členem Českomoravského institutu pro supervizi a koučing.

Jako supervizor pracuji pro zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy, orgány sociálně – právní ochrany dětí, zařízení v sociálních službách i neziskový sektor.

Lucie Myšková

Supervizor

Lucie Myšková

Vystudovala psychologii v kombinaci se speciální pedagogikou na Univerzitě Karlově v Praze, kde získala magisterský i doktorský titul, a dále psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po studiích se věnovala převážně dětské psychologické diagnostice a práci s rodinami a dětmi v zařízeních pro výkon ústavní a ochranné výchovy.

V současné době se ve své praxi v Institutu psychologie věnuje terapeutické a poradenské práci s dětmi i dospělými v obtížných životních situacích. V rámci této práce využívá prvky kognitivně behaviorální terapie a rodinné systemické terapie, což jsou směry, ve kterých získala dovednosti prostřednictvím dlouhodobých výcviků a supervizí.

Dále působí jako supervizor, a to zejména pro psychology a pedagogické pracovníky. Supervizní výcvik absolvovala pod Českomoravským institutem supervize a koučingu, jehož je členkou, stejně jako EASC – European Association for Supervision and Coaching. Má zkušenosti s moderováním případových konferencí a pracovních skupin.

Zároveň vede oddělení ústavní výchovy a prevence v Národním ústavu pro vzdělávání a přednáší na několika univerzitách.

Podílela se na několika grantových projektech zejména se zaměřením na vývoj a kvalitu života dítěte. Dlouhodobě se věnuje problematice poruch chování u dětí, otázkám náhradní rodinné výchovy a péče a kvalitě v oblasti prevence rizikových projevů chování u dětí. Je autorkou či spoluautorkou odborných článků s touto tématikou a věnuje se také lektorské činnosti.

Darujte on-line >>
Přihlášení k odběru novinek
Pokud máte zájem dostávat novinky, zanechte nám email.
Nezobrazovat