Nepovoleno

Start

Tento projekt vznikl na základě dlouhodobé zkušenosti a přátelských vztahů s řediteli dětských domovů po celé ČR. Naše praxe nás dovedla k závěru, že supervize je nedílnou součástí kvalitních výsledků v jakémkoliv oboru. Práce ve vedoucích pozicích v dětských domovech je jedna z nejnáročnějších vůbec, a proto jsme se rozhodli poskytnout ředitelům kvalifikovanou supervizi v Aumakua centru, kde svůj osobní i firemní rozvoj konzultují i firmy jako jsou například Red Bull, Dudes&Barbies, IWant, Enrian Partners, nebo Finepack. Základním stavebním kamenem v Aumakua centru jsou standardy mezinárodního kouče federace ICF, pozitivní psychologie a vlastní certifikovaná metoda ABAKUS MAP.

Mimo jiné chceme tímto projektem ředitelům dětských domovů poděkovat za dosavadní spolupráci.
Každý den vidíme, jak se naše společné úsilí pozitivně promítá do životů našich dětí, a to je pro nás motorem a energií pro vymýšlení dalších aktivit, které by naše působení v dětských domovech dále rozvíjely. Projekt START je zaměřený na ředitele dětských domovů, jejich rozvoj a vzájemnou inspiraci. Cílem projektu je vytvoření společného inspirativního prostředí, ve kterém se skvěle žije a pracuje všem, kdo v domově působí nebo vyrůstají. Start je projekt, který Vám pomůže získat nadhled při řešení denních povinností, které na Vás spadají, uvolní Vám ruce a hlavu, ujasní, co řešit teď a co potom. Pomůže Vám nastavit si vyrovnaný postoj ke všemu, co se kolem vás děje a pomůže Vám nalézt efektivní nástroje k řešení.

Vize a mise projetu START

Vize:
Aby každé dítě v dětském domově vyrůstalo v klidném a harmonickém prostředí

Mise:
Rozvoj ředitelů dětských domovů, společný směr a vnitřní nastavení. Týmovým koučováním pomáháme uvědomit si, vyjasnit, zlepšit a změnit situace, procesy, nastavení a přemýšlení tak, aby výsledkem byla spokojenost, kde jako ředitel/ka jsem, co dělám a jak to dělám. Cílem je ještě větší motivace ředitele, přenos pozitivních návyků a přemýšlení na sbor vychovatelů a v konečném důsledku na přístup k dětem.

29.4.2022
29.4.2022

Dubnové setkání projektu Start

V dubnu proběhl koučink ředitelů dětských domovů v rámci projektu Start. Na setkání se...
22.9.2020
22.9.2020

Sdílejme svou bolest

Pamatuje si na moment v dětství, kdy jste přicházeli o sebevědomí? Vybavujete si chvíle,...

Galerie

Napiš nám >>