Nepovoleno

Víte co by jste si přáli k Vánocům, kdyby Vám bylo znovu pět let?

Zamysleli jste se někdy nad tím, co jste si asi přáli k Vánocům, když vám bylo 5.let? A jak takové vaše přání asi znělo?
Právem proto tady dnes máme prostor pro naše přátelé z @jeziseknasluchatku, možná je už znáte fungují hlavně o Vánocích a už za 8 dní otvírají zase svou dílnu.
Ježíšek na sluchátku je takový vánoční balíček a hlavní součástí tohoto balíčku je telefonát s Ježíškovou kanceláří, která si povídal s vaším dítětem (nebo taky dospělým). Nahrávku hovoru a graficky zpracovaný přepis sdělených přání vašeho děťátka vám poté doručí v elektronické podobě no a máte památku na celý život.
Doručí vám balíček spolu s tradičními dárky pro celou rodinu a to není celé Ježíšek na sluchátku také myslí i na naše děti v dětských domovech a proto jim letos zaslal podporu v hodnotě 10 000Kč a to nejen díky svému dobrému srdci, ale také díky vám, protože zakoupení balíčku za 199kč podporujete právě naše projekty v @nf_veronikykasakove.
Děkujeme Ježíškovi a jeho pomocníkům, že na nás myslíte, ale taky za úžasný nápad, který ocení spoustu dětí i rodičů. Určitě se na jejich práci milé maminky i tatínkové podívejte
👉@jeziseknasluchatku 👈

Leave a comment

Napiš nám >>