Nepovoleno

Spolupráce s Tvoříme srdcem – podpořte náš projekt Restart

Hanička a skřítek Rozmarýnek je čtyřdílná česká dětská osobnostně rozvojová knížka, která bude nyní pomáhat i našemu nadačnímu fondu.
Díky těmto knihám děti zažívají příběh malé Haničky a její dobrodružství uprostřed čarovné zahrady a seznámí se se skřítkem Rozmarýnkem, který zahradu již dlouho obývá. Děti budou kromě čtení pohádek také tvořit, najdou v knížce náměty na osobní rozvoj, prohlížet si fotografie zahrady, kde skřítek bydlí a mohou se těšit na mnohá tajemství, která vám teď ale neprozradíme 🙂
Budete-li knihu s dětmi číst, bude docházet k mnohým uzdravením duše. A to jak u dětí, tak u vás. Nádherné je, že si každé dítě vytvoří svou vlastní, jedinečnou verzi této knihy.
A proč vám o této knížce vyprávíme?
Tři kamarádky z Tvoříme Srdcem si daly za své poslání tvořit právě srdcem a vnášet do životů lidí radost, lásku, zdraví, štěstí a spokojenost.
Holky tvoří ve skoro hektarových zahradách na Rudolfově u Českých Budějovic a celé toto nádherné prostředí, vše co se tu děje, přenáší do své tvorby.
A my máme velikou radost z nově navázané spolupráce.
7% procent na projekt RESTART
Počínaje dnešním dnem až do konce srpna 2021 půjde 7% z prodeje všech produktů a služeb na eshopu Tvoříme srdcem na podporu našeho projektu RESTART. Vy si tak můžete udělat radost právě knihami o Haničce a Rozmarýnkovi nebo jiným z jejich produktů a služeb a podpořit tím právě nás.
V Tvoříme srdcem tvoří s Čechy pro Čechy.
Tvoříme srdcem je jediný obchod pro feng shui v českém prostředí. Že nevíte, co znamená feng shui? A k tomu pro české prostředí?
Není to nic složitého ba naopak.
Feng shui je o ladění energií vyzařujících v prostoru takovým způsobem, aby nám prostor jednak umožňoval hlubinnou regeneraci, ale také aby nás mohl motivovat k práci na sobě. A holky z Tvoříme srdcem také ví, že je potřeba používat právě naše vlastní tvarosloví, které je snadno čitelné v našich českých podmínkách a je vžité v naší společnosti.
A tak na jejich eshopu najdete produtky a služby, které budou pro vás podporující, protože vše co tvoří působí na harmonizaci vašeho života.
Najdete u nich obrazy, bytové doplňky, dárky pro radost, jako jsou magnetky nebo knoflíky pro štěstí, ži pohlednice a záložky do knížek, ale také si u nich můžete pořídit online kurzy pro život nebo právě Haničku a skřítka Rozmarýnka - osobnostně rozvojové knížky pro děti.
Vše vyrábí v Čechách s českými dodavateli.
Vneste si radost do života....
Hanička a skřítek Rozmarýnek JARO je v prodeji
Hanička a skřítek Rozmarýnek LÉTO vyjde v černu – si můžete koupit v předprodeji
Moc děkujeme za možnost být součástí projektu těchto úžasných dam. 🤲☺️
Váš NFVK

Leave a comment

Napiš nám >>