Nepovoleno

Přišel nám do NFVK dar

Přišel nám do NFVK DAR.

Dar od dívky z dětského domova Pepy, od dívenky milé, jménem Dana, která je již druhým rokem součástí projektu Restart a má našeho průvodce Ondru. Její slova nás obalila do láskyplné peřiny a pevně nás tisknou ještě dnes. Třesou se mi ruce, když tato slova píši, protože jsme ještě nikdy nebyli tak pyšní na svou práci v NFVK.
Milá Dančo tvůj dopis, který zde přikládám mi navždy bude připomínat jak moc je důležité VIDĚT SVĚTLO i když je všude jenom tma. To vy jste naše SVĚTLA, jste pro nás moc důležití, proto jsme tento projekt vymysleli🤍

Milá Veroniko Tvůj příběh a tvůj život který tě formoval mi přinesl mnoho dobra. Tvoříš dobro, protože jsi zažila zlo. Tvoříš dobro, protože máš krásnou duši, tvoříš krásnou a láskyplnou společnost a měníš tak osudy ztracených dušiček dětí, které se hledají a které tápou. Projektem RESTART nám do života přinášíš světlo, moudré duše, které nám ukazují, že skutečné světlo je uvnitř každého z nás.

Při malbě tohoto obrazu jsem od počátku cítila že mi nepatří. Dílo vychází z příběhu mého života, ale v průběhu jsem zjistila že ve skutečnosti je to příběh kteréhokoliv dítěte, které je z nějakého důvodu odloučené od své rodiny. Je to metafora mého vnímání krásného projektu RESTART.

Přijmi prosím tento obraz jako dar Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, aby tobě i všem kdo je součástí, připomínal dobro a cestu kterou pro nás vaše pomoc znamená. Ze srdce děkuji celému týmu i všem externí podporovatelům. Děkuji za světlo, pozitivitu, rady, pochopení, podporu, otázky, přátelství a obětí které nám projekt Restart přináší do života.

Danča

Leave a comment

Napiš nám >>