Nepovoleno

Příběhy parťáků – Patrik

Zdravíme Vás a rádi bychom Vám představili další příběh našeho parťáka. Prosím doufáme, že si uděláte čas na přečtení příběhu Patrika, kterého jsme se rozhodli podpořit na jeho životní cestě… ale o tom zase příště ☺️.
Ahoj,
asi bych začal tím, že jsem byl v dětském domově v Krásné Lípě asi šest let. Vystudoval jsem obor Kadeřník na Varnsdorfské střední škole, poté jsem nastoupil na maturitní obor, respektive nástavbové studium, které bylo na dva roky. Ale neudělal jsem, proto se snažím maturitu udělat letošní rok abych mohl v práci normálně fungovat, a s tím se pojí i bod proč na vysokou, ale k tomu se ještě vrátím.
Po studiu jsem šel do domu na půl cesty v Praze (Sámovka). Našel jsem si práci a začal pracovat, jenomže o dvou letech jsem zjistil že ta práce není úplně pro mě, tak jsem skončil a s tím se pojilo spoustu ponaučení a spoustu problémů, které jsem byl nucen vyřešit. Nakonec jsem se z Prahy přestěhoval do Benešovského Cerposu a tady jsem dal dohromady svoje problémy. S tím mi pomohla paní Studničková, která mi ukázala že problémy se mají řešit, a ne před nimi utíkat.
Pro vysokou školu jsem se rozhodl skrz moje podnikání, vím že mi to pomůže se seberozvojem a dosáhnout toho čeho chci. Hlavně chci na vysokou, kvůli tomu si dokázat že na to mám a že jsem schopný úspěšně odpromovat.
S Pozdravem
Patrik

Leave a comment

Napiš nám >>