Nepovoleno

Příběhy parťáků – Michel

Tímto dopisem zdravím celý nadační fond Veroniky Kašákové. A moji koučku PhDr. Danu Holou. Nevím, kde mám začít a co vše bych měl napsat, ale začnu tím, že řeknu velké a pokorné
Děkuji
Verču a její fond jsem oslovil z mnoha důvodu jen ten nejdůležitější je ten, že jsem neměl kde bydlet neměl jsem co jíst a prakticky jsem bydlel na ulici. K tomu všemu bylo první období Covid 19 a to bylo v březnu. Nemohl jsem dělat ani školu. Neustále jsem se někam stěhoval od kamaráda ke kamarádovy a bylo to takřka dost šílené.
Ale pak jsem zvedl telefon zavolal jsem Verunce a vše se rázem změnilo doslova udělali zázrak dostal jsem startovací byt v Mostě, kde mohu žít svůj život věnovat se škole svým zájmu koníčkům a všemu co je pro mě důležité. Též mohu řešit různé problémy které jsem si nesl s sebou ale díky tomu všemu už pomalu a jistě mizí, jelikož nic nejde hned. Ale když člověk chce a má se na koho obrátit tak to jde a jde to mnohém lépe,než kdyby na to byl člověk sám.
Tímto vším chci říct to že Veronika Kašákové Eva Juščákové a Dana holá se stali mými zachránci pomocníky a v jistém směru i rodina kterou jsem nikdy neměl ne takovou jakou bych si přál mít. Kromě pomoci toho že jsem dostal tak jsem dostal i pomoc ve formě té že si mám s kým povídat o svých vztazích s lidmi a taky jsem našel dost nových přátel. Nejednou mi nadaní fond pomohl v mnoha věcech ale dokonce mě i něco naučil to se prostě neztratí a je dost důležité mít do plného dospělého života.
Čili abych to řekl zkráceně a jednoduše nadační fond Veroniky Kašákové je skvělá a úžasná věc a nelituji ani jediné sekundy strávenými s nimi.
Michel
Za možnost poskytnout Michelovi startovací být děkujeme našemu milému podporovateli Martinovi Knoškovi, firmě Knoska TRANSLATIONS a celé jeho rodině.
Dále děkujeme všem, kteří podporujete projekt RESTART a umožňujete nám poskytnout kvalitního průvodce pro naše kamarády s nelehkými osudy
🙏🏻

Leave a comment

Napiš nám >>