Nepovoleno

Příběh parťáků – Michal

Krásný den, naši přátelé,
Rádi bychom se s Vámi podělili o další příběh mladého člověka, kterému díky Vám můžeme pomoci. Cesty života jsou leckdy všelijaké… nicméně důležitý je cíl. Příběh Michaela je pro nás velkou inspirací…
Jmenuji se Michal. Je mi 23 let. Pocházím z dětského domova Tachova. Bydlel jsem zde hezkých deset let. Za pobyt v dětském domově jsem vděčný a měl jsem vše, co jem potřeboval pro svůj vývoj. Do dětského domov jsem šel z důvodu chybějícího otce a nemocné matky.
Po základní škole jsem se rozhodl jít studovat do Prahy taneční konzervatoř, kterou jsem řádně dostudoval. Tato škola je vzácnou a klade důraz na jedinečnost člověka. K tanci mám velmi blízký vztah. O tanec se zajímám od svých 12 let, kdy jsem začal chodit na taneční kroužek. Pohyb mě naplňuje radostí a mírem. Bez pohybu si nedokážu představit život. Miluji pohyb a baví mě práce s dětmi a s hudbou. Ke studiu mě motivuje moje vnitřní světlo, které chci skrze tanec rozzářit v dalších lidech.
Domnívám se, že vzdělání je pro mladého člověka velmi podstatné a přínosné. Nejen, že se toho mnoho zajímavého dozví o naší společnosti a o jejich principech či zákonitostech, ale zejména bude v budoucnosti dělat práci, která ho baví a naplňuje ho.
Momentálně pracuji jako pedagog tance v Tachově. Velice mě tato práce baví a zaplňuje.
Tým NFVK

Leave a comment

Napiš nám >>