Nepovoleno

Příběh parťáků – Kamila

Rádi bychom se s Vámi podělili o příběh Kamily, které NFVK pomohlo. Peníze z bazárku pořádaným 3v1 pomůžou mladým lidem jako je například Kamilka.
Kamila se narodila v Jičíně jako druhá ze sedmi dětí. S rodiči a sourozenci bydlela nejprve v Libáni, ale kvůli problémům v rodině se sourozenci na čas rozdělili. Některé sourozence Kamilky poslali do pěstounské péče do různých měst, ale i přes to se mohli navštěvovat. Po osmi měsících rozdělení se všichni shledali v dětském domově v Broumově, kam se společně přestěhovali v srpnu 2016. Kamila pomáhala se svými mladšími sourozenci, chodila na kroužky vaření a tancování a seznámila se také s Dominikem, který bydlel ve stejném dětském domově. S Kamilkou jsme se poprvé setkali při přednášce NFVK v jejím dětském domově a ona nás později kontaktovala při jejím odchodu z dětského domova. NFVK pomohlo Kamile a jejímu příteli Dominikovi se společným bydlením v Praze, aby jejich společná cesta byla o něco snažší.
Moc děkujeme všem, kteří podporují projekt Restart, který pomáhá mladým lidem jako je Kamilka vykročit správným směrem po odchodu z dětského domova 🤍🕊

Leave a comment

Napiš nám >>