Nepovoleno

ORIFLAME A NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ POKRAČUJÍ VE SPOLUPRÁCI – NA ROK 2018 MAJÍ PROJEKT ZA MILION KORUN

ORIFLAME A NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ POKRAČUJÍ VE SPOLUPRÁCI – NA ROK 2018 MAJÍ PROJEKT ZA MILION KORUN

Již druhým rokem spolupracuje Švédská kosmetická značka Oriflame s modelkou a zakladatelkou nadačního fondu – Veronika Kašáková - official. Veronika, která strávila 15 let v dětském domově nyní se svým fondem pomáhá právě dětem z dětských domovů k tomu, aby lépe vykročili do reálného života po tom, co se jim dveře státní péče uzavřou.
Po benefičním představení Horečka úterní noci, které se konalo v úterý 23. ledna 2018 v divadle Hybernie, tak PR manažerka Oriflame Česká republika Lucie Panchartková předala Veronice Kašákové šek na 1 milion korun českých na jejich celoroční projekt na rok 2018.

V roce 2018 bude NFVK společně s Oriflame poskytovat nejen dětem, ale i vychovatelkám a vychovatelům z dětských domovů proměny vzhledu; v jejich rámci se o ně postará tým profesionálů – kadeřník, vizážista, stylista a fotograf - a užijí si tak krásný den plný individuální péče a zaslouženého hýčkání. Zároveň pak projdou kurzem rozvíjení vnitřního potenciálu s předním českým trenérem lidských talentů Jan Mühlfeit, který s Veronikou Kašákovou již dlouhodobě spolupracuje. V průběhu tohoto kurzu bude dětem i vychovatelkám či vychovatelům pomáhat rozvíjet jejich silné stránky a zaměřit se právě na to, co v nich je.

NFVK

Leave a comment

Napiš nám >>