Nepovoleno

Dětský den na Benediktu v Mostě

7.9. se uskutečnil dlouho očekávaný Dětský den na Benediktu v Mostě 🎨🎠🤹‍♀️, kam za námi dorazilo skoro 100 dětí, z dětských domovů: Žatec, Litoměřice, Most, Dlažkovice, Duchcov a Vysoká pec a široká veřejnost - odhadujeme 4.000 návštěvníků 😱❤️❤️.
My bychom chtěli moc poděkovat VÁM všem, kteří jste přišli a prožili s námi tento krásný den 🙏🏻❤️!
Z celého srdce děkujeme Autosalon Most Suzuki a Hyundai, který tento úžasný den připravil.
Dále velice děkujeme:
Fotolab.cz, Kofola, Oriflame a báječným bratrům Humlovým z Hollywood Café Chomutov ❤️❤️.
Výtěžek z prodeje “vstupenek”, občerstvení a fotografií, putoval na podporu našeho nadačního fondu . Vybralo se neuvěřitelných 17823 Kč 🙏🏻.
Za tuto částku velice děkujeme a jsme hluboce vděční ❤️. Ale úžasní lidé v Autosalonu v Mostě se ji, rozhodli zaokrouhlit na nádherných 30.000 Kč. 🙏🏻❤️
Děkujeme ❤️.
Děkujeme také všem dobrovolníků, kteří nám přišli na pomoc: paní Michaela Malušková, pan Lukáš Ondroušel, slečna Anna Nikolová. ❤️Moc si toho vážíme.
Děkujeme.
A v neposlední řadě děkujeme Karel Kašák - Moderátor ❤️❤️.

Děkujeme i všem ostatním sponzorům akce : Hyundai, Suzuki, Sport areál Klíny, H-rent, EXX design - interiéry - osvětlení, Restaurace U Švejka v Mostě, Halus, Junglearena.cz, Intermont, Opatrný,
Benedikt Most, JAPEK, Nokian Tyres, Penzion Zátiší, Cheminvest, Molík Reality s.r.o, Knauf, Delfy stavebniny , Autolaky Zajíc, Jan Hašek s.r.o., Šmak, JUDr. Daniel Volák, Hasman, Uniqa , Prokabex, DHK Baník Most - "Černí andělé" ", Holkii, Rádio Blaník, E-Mostecko, Team Sk Leon Czech Republic, DemiDance / PHX junior fans, Týdeník Homér, ODS - Občanská demokratická strana.

My jsme nesmírně a vesmírně vděční, Vám všem ❤️🙏🏻. A můžeme si jen přát víc takových akcí 🙏🏻.
Už nyní se moc těšíme na 2. ročník. ❤️❤️😊
NFVK

Leave a comment

Napiš nám >>