Nepovoleno

Děkovný dopis společnosti BEKO

Naše zakladatelka Veronika Kašáková - official napsala děkovný dopis společnosti Beko:

Milé Beko,

chtěla bych napsat pár slov o tom, jaké pocity nyní mám. Když si vzpomenu na mne jako na dítě, které vyrůstalo bez rodičů, na dospívající dívku, která měla velké sny, ale nedařilo se jí začlenit do společnosti, když si vzpomenu na ženu před dvěma lety, která chodila do domácností uklízet, aby splatila všechny své dluhy, na ty dny, kdy sem chodívala do obchodů s potravinami s kalkulačkou a počítala, co si mohu koupit k jídlu a co ne, když si na to všechno vzpomenu po zádech mi běhá mráz.
Je to tak nedávno. Tak blízko!

S odstupem času jsem za tu zkušenost velice vděčná, hluboce obohatila mou pokoru. Když si na to dnes znovu vzpomenu, už to nebolí, ale naposledy když jsem si na to živě vzpomněla bylo při komunikaci se společností Beko a ačkoliv to bude znít jako klišé, to právě oni mohou za to, že se již necítím jako dítě z děcáku.

Když mě oslovili řekli mi, že do dětských domovů pošlou spotřebiče. To, co personál domova stojí velké peníze, to, za co budou opravdu vděčni a dar využijí. Naučí se na nich vařit a prát, vždy budou při práci s nimi jako rodina. Byla jsem opravdu nadšená, nadšená že existují stále lidi, pro které děti z děcáku nejsou chudáci, ale hrdinové a pak si představte, dva takové nádherné spotřebiče dorazili i do mého malého bytečku.
Domů, kde jsem byla já, dospělá žena, a při pohledu na nádhernou pračku a sušičku od společnosti Beko jsem si vzpomněla, jak jsem ještě nedávno neměla vůbec nic. Nic mě obklopovalo do morku kosti a nyní dostanete dárek se slovy – Vy si to zasloužíte. V podstatě nechci psát o tom, jak moc je to nádherné gesto, chci Tím hlavně říct, že lidi z Beka mi nedali jen spotřebiče, dali mi mnohem víc, dali mi důvěru ve mně. A to je pro dítě z děcáku úplně nejvíc. Když ve vás totiž někdo věří, dokážete víc.
Musím vyzdvihnout, že společnost Beko nedělá krásné domovy jen díky spotřebičům, ale hlavně tou energií, láskou a péčí, kterou do toho vkládají.

To, že spotřebiče jsou kvalitní, krásné na pohled a hlavně spolehlivé, je pro mě naprostá záruka spokojenosti. V tom jsou špička v oboru a osobně doporučuji do všech domácností, každé ženě, které záleží na kvalitě a na správném chodu domácnosti, ale především, je to společnost, která pracuje srdcem a zaslouží si pozornost nás všech, protože jádro BEKA tvoří tým, který jsem měla možnost poznat, tým který je lidsky nádherný!

Děkuji tak z celého srdce Romanovi Kantorovi a Tomášovi Bělohlavovi za zájem o nás, o děti z děcáku, které kouzlo domova poznávají až díky Vám!

Patří Vám má hluboká pocta a s láskou v srdci DĚKUJU!!!

Veronika Kašáková

Tímto chceme dát vědět vedením dětských domovů, že o vás víme a spotřebiče pro Vás řešíme, prosíme tímto o strpení.

NFVK

Leave a comment

Napiš nám >>