Nepovoleno

DD Tuchlov

26.3. a 23.4. proběhla další setkaní s naší průvodkyní Janou, v rámci projektu Restart. Tentokrát v dětském domově Tuchlov v Ústeckém kraji.

Na prvním setkaní děti pracovaly s osou života, zapisovaly všechno co jim od narození do teď stalo, pozitivního i negativního. Bohužel jim snáze šlo psát to negativní. Nejtěžší věci vypsaly zvlášť a promluvili si o nich. Doufáme, že od teď už budou na svou životní osu připisovat jen to pozitivní ❤️.
Během dalšího setkaní mluvili o aktuálních problém a potřebách - problémech s tetami, záškoláctví a problémech s partnery.
Po skupinovém setkaní, měla Jana ještě jedno individuální setkaní s chlapcem, který se i přes nátlak otce nechce vrátit domů. Protože oba rodiče jsou alkoholici. Chlapec si potřeboval ujasnit jestli je to správné rozhodnutí. Do příště zváží jestli se s průvodkyní Janou bude dál vídat individuálně nebo se přidá ke skupince.

Z celého srdce děkujeme našim partnerům, díky kterým můžeme dětem pomáhat: Autosalon Most Suzuki a Hyundai, LUKDA Trans, Oriflame, Tesco Česko a Ústecký kraj.

Leave a comment

Napiš nám >>