Nepovoleno

DD BORŠOV

Jak jistě víte, jsme na cestách v Jihočeském kraji, včera jsme navštívili s naším projektem Nový start s Veronikou další dětský domov, tentokrát dětský domov Boršov.
V krásném prostředí na nás čekalo celkem 10 úžasných dětí.
Přišli jsme jim říct, jak skvělé a krásné děti to jsou, kterým se může splnit vše, co si jen budou přát.
Tentokrát nás překvapilo, že v tomto domově mají děti celkem reálnou představu o cenách potravin, drogerie, aj. I jejich priority nákupu byly opravdu zaměřené na důležité věci do domácnosti, ani jednou se zde nevyskytl nákup cigaret nebo alkoholu.
Za to jsme velmi rádi.
Dnes nás v našich cestách za dětmi čeká poslední domov, a to dětský domov Zvíkov.
Moc se těšíme.

Přečtěte si reakci dívenky z DD Boršov, kterou jsme ještě včera obdrželi:
Ahoj Verunko , jsem moc ráda že jsem mohla potkat někoho jako jsi, ty jsi mým vzorem a vždycky budeš, jsi super holka která mě dokázala nějakým způsobem povzbudit a zvýšit ego. Četla jsem tvoji knížku dvakrát, je to krásné napsaný a závidím ti jak ses z toho vypsala .. Ty emoce, brečela jsem když jsem ji četla i když jsi měla takový život stejně tě obdivuji, jak si to zvládla jsi velmi silná vlastně to nejde ani popsat jaká jsi, vím jen to, že si jedná z nás a že si teď půjdu jen za svým .… hodně jsi nám pomohla tvými radami .. Určitě se nimi budeme řídit, tedy aspoň já ... Když sem tam seděla, tak nevím proč, ale věděla jsem, že ti mohu věřit a že to všechno co se stalo v mým životě překousnout a lidem odpustím nikdo to nemá lehký .. Ale byla jsem psychicky vydeptaná a jako malá sem seděla doma v koutě zbitá a potípaná od cigaret, ještě do dnes mám jizvy na těle ale i na srdci, bylo to šílený žít u cizích lidí, který tě nemilovali, už zase brečím, jsem opravdu moc ráda za to co si pro nás udělala .. Lepšího člověka jsem nepotkala už vím že si mám jít za svým snem a pokračovat dál ve zpívaní a pořád si dokazovat jak úspěšná jsem .. Jen si věřit !!! A já si věřím že jednou budu slavná zpěvačka ! ještě jednou moc děkuji moc mě to nadchlo. Byla bych moc ráda tě zase vidět !! :*** jsi nejlepší !!!

Velice si vážíme všech podporovatelů díky kterým můžeme rozdávat tuto radost a pomáhat tam, kde je potřeba. Velké díky za automobil Autosalon Most Suzuki a Hyundai a za pohonné hmoty LUKDA Trans.

Leave a comment

Napiš nám >>