Nepovoleno

Obrázek

DĚKUJEME ZA DALŠÍ INSPIRATIVNÍ ČERVNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU FORBES

Každý měsíc z něho čerpá celý tým NFVK nDěkujeme za další inspirativní červnové vydání časopisu Forbesové informace.

NFVK

TAK ZDE MÁME ČERSTVOU NOVINKU

Lucka z Dětský domov Lipová dnes úspěšně „odstátnicovala“. Tímto gratulujeme naší nové bakalářce ! Jsme na Tebe pyšní a těšíme se na promoce !

DĚTSKÉ DOMOVY RUŠIT NECHCEME

Dětské domovy rušit nechceme, protože jsou tu bohužel děti, které si nikdo nikdy nevezme a pro ty se snažíme, aby život v DD byl tím nejlepším místem.

ČLÁNEK O SLAVNOSTNÍM ZAKONČENÍ PROJEKTU RESTART

Přečtěte si článek o našem závěrečném slavnostním setkání v rámci projektu Restart s dětmi, kde součástí této akce byl i benefiční seminář Odemykání dětského potenciálu s Jan Mühlfeit.
NFVK

TO, ŽE SLAVÍME NAROZENINY, UŽ VÍTE❤️

Tak, jak učíme děti, jít si za svými sny, dosahovat dobrých výsledků a mít velké cíle, tak i my jsme si přáli větší auto, protože vozíme stále více dárků dětem do dětských domovů a to nám splnil Autosalon Most Suzuki a Hyundai, kterému nesmírně děkujeme a při předání vozu Tuscon jsme byli velice dojatí.

DEJTE SVŮJ HLAS A POMOZTE VYHRÁT DĚTEM Z DĚTSKÝ DOMOV TUCHLOV ZÁŽITKOVÝ VÍKEND!

Každý hlas se počítá a my budeme velice vděční pokud dětem pomůžete. Předem děkujeme všem, kteří se zapojí a pomohou.
NFVK

SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ PROJEKTU RESTART

Děkujeme vám všem, kteří jste nám pomohli při organizaci slavnostního zakončení projektu Restart. Dne 6.6. se 37 dětí z projektu Restart zúčastnilo této akce, kdy součástí byl i seminář Odemykání dětského potenciálu s Janem Muhlfeitem a Kateřinou Novotnou.

VIDĚLI JSTE POŘAD 168 HODIN?

Podívejte se na příběhy několika lidí, kteří strávily život v dětských domovech a přesto si šli za svými sny a dosáhli jich.
Studují či vystudovali vysoké školy, začlenili se do společnosti, našli si dobrou práci, která je naplňuje, mají své fungující rodiny a to je to, co by jsme rádi dopřáli naším projektem Restart i dalším dětem.

VÝSTAVA BODY THE EXHIBITION

Den dětí jsme slavili s dětmi, a to návštěvou výstavy Body The Exhibition, na kterou jsme byli pozváni společně s DD Liběchov.
Děkujeme za možnost navštívit tuto výstavu, užít si tak Den dětí a výstavu můžeme jedině doporučit.
NFVK

POMÁHEJ, BUDE TI POMÁHÁNO

Děkujeme velice Veteráni Litvínov za pozvání na jejich sraz 3.6., kde nám předávali finanční dar ve výši 5.000 Kč. K nim se přidal i náš další partner Grafstudio, které nám předalo dar ve výši 2.000 Kč, který se během dne navýšil o další 2.000 Kč.

Napiš nám >>