Nepovoleno

2018

Rádi bychom vám představili již druhý ročník úspěšného projektu Proměny s Veronikou, který probíhá ve spolupráci se značkou Oriflame. Cílem tohoto projektu je navrácení individuální péče dětem z dětských domovů a podpora jejich sebevědomí, víry v sebe sama a sebelásky.

Základem je proměna vizáže a následné profesionální fotografování. V roce 2017 byly tyto proměny spojeny s individuálními edukačními kurzy pro děti.

Oproti loňskému roku jsme se letos rozhodli do projektu zapojit nejen děti, ale i „tety“ z dětských domovů, abychom jim všem také poděkovali za práci, kterou s dětmi odvádí, a čas, který jim věnují.

Posláním Nadačního fondu Veroniky Kašákové je pomoci dětem připravit je na odchod z dětského domova a život po dětském domově. Projekt mimo jiné pomáhá dětem vzbudit zájem o jejich budoucnost.

Ročník 2018 je rozdělen na 2 části – proměny pro děti a tety a kurz.

Samotná PROMĚNA VIZÁŽE, která je připravena jak pro děti, tak pro tety z dětských domovů, bude realizována v Praze v průběhu měsíce května, června a září. V proměnách se vystřídají profesionální kadeřník, vizážistka, stylistka, fotograf a celou akci bude dokumentovat náš kameraman. V hlavních rolích pak budou děti a tety z dětských domovů.

Druhou částí je letos KURZ ROZVOJE VNITŘNÍHO POTENCIÁLU s osvědčeným trenérem lidských talentů Janem Mühlfeitem. Ten bude dětem i tetám pomáhat rozvíjet jejich silné stránky a zaměřovat se právě na to, co v nich je. Termín tohoto kurzu je 16. 4. 2018 v Praze.

17.4.2018
17.4.2018

KURZ ROZVOJE VNITŘNÍHO POTENCIÁLU s Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou

Rádi bychom se s vámi podělili o včerejší krásnou událost. O KURZ ROZVOJE VNITŘNÍHO...
Přihlášení k odběru novinek
Pokud máte zájem dostávat novinky, zanechte nám email.
Nezobrazovat